KONST / Litografier / Grafiska blad 16009118
nr 1600 9118
Grafiska blad
3 st, Stockholmsmotiv, yttermått inklusive ram: 44x52 - 54x61 cm. Ej signerad
Kondition: slitage, skador, saknar glas
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:33:01
100 kr
150 kr
200 kr